Logo Logo
Objevte v sobě hudebního ducha
  • 12.10.2018
  • Hubda

Hudební průmysl je jedním z největších celosvětových průmyslů.

Máme obrovské množství umělců po celém světě, veliké množství zpěváků, množství zpěvaček, množství skupin a dalších hudebních uskupení. Pokud bychom si měli vyjmenovat nějaké nejznámější celosvětové umělce, tak z řad zpěváků bychom mohli jmenovat například před pár lety zesnulého Michaela Jacksona, dále pak například Boba Dylana, Philla Collinse, Lennyho Kravitze, z těch mladších například Justina Timberlaka a spoustu dalších.

Pokud bychom se měli bavit o zpěvačkách, tak bychom mohli jmenovat například Christinu Aguileru, Britney Spears, Pink, Whitney Houston, Janet Jackson, Jennifer Lopez, Madonnu, Lady Gaga, Adele a mnoho dalších. Pokud bychom se dále měli bavit o hudebních skupinách, tak bychom mohli zmínit například U2, Depeche Mode, Aerosmith a veliké množství dalších.

Hubední duch

Pokud jste v sobě objevili hudebního ducha, pak je na čase, abyste objevili i hudební nástroj, který je pro Vás jako stvořený. Talent a hudební nadání je pochopitelně důležité, ale se správně vybraným nástrojem se může stát dobrým muzikantem každý. Tohle moto mimo jiné razí i hudebniny Houdek, který je maloobchodním i velkoobchodním prodejcem hudebních nástrojů v Plzni.

Klávesy, baskytary, smyčcové nástroje nebo zvukovou aparaturu, která je pro mnohé muzikanty nezbytností, to všechno v sortimentu najdete. A že je kamenná prodejna v Plzni? S tím si vůbec nedělejte těžkou hlavu, protože zboží si můžete koupit skrze e-shop, pokud víte, jak správně vybrat a po čem právě sáhnout a hledáte-li například konkrétní hudební nástroj nebo příslušenství. Nevíte, jak vybrat? To je věc druhá. Pak je to prodejna, kam byste měli zavítat a nechat si poradit od odborníků. Na své si zde totiž přijdou jak profesionálové v oblasti hudby, tak i ti z Vás, kdo chtějí s hudbou teprve začít. A je jedno, kolik je Vám let.

Nelze zapomínat ani na hudební školu, která je provozována přímo v prostorách prodejny. Své místo si zde najdou hlavně „robátka“, naši nejmenší, ve kterých se pomalu ale jistě začne probouzet hudební duch. Program hudební školy „robátka“ je určen pro děti od 4 do 18 měsíců pochopitelně za dohledu rodičů. Ve škole se mohou děti učit a pomalu poznávat kouzlo flétny, kytary a dalších hudebních nástrojů. Některé děti si zde mohou dokonce vyzkoušet, jaké je to hrát na skutečný hudební nástroj nejen na ten dětský.

Zpět ale k sortimentu hudebnin v Plzni. Jednak je možné vybírat z klasické nabídky, všimnout byste si ale měli i akcí nebo výprodeje, kde najdete hudební nástroje s výraznou slevou. Naprostou samozřejmostí jsou i noty a akordy, zpěvníky nebo dárkové předměty v podobě triček nebo plakátů oblíbených interpretů. Jednotlivé nástroje jsou přehledně zařazeny do kategorií podle jejich systematizace a vytváření zvuku.